МУЗЕЙНИЙ УРОК«Світла пам'ять героям полеглим, честь і слава героям живим» |
20 лютого 2017 року. Між нами і майданом – три календарні роки. Між Майданом і нами – прірва материнських сліз та незагоєного батьківського горя. А над нами та Майданом – сотня кращих лицарів України, Небесна Сотня.
У пам'ять про Небесну Сотню учні та педагоги Рудківської СЗШ І-ІІІ ст. ім.В.Жеребного зійшлися на ранкову молитву до Каплички Небесної Сотні, розпочали перші уроки у всіх класах хвилиною пам'яті Володимира Жеребного (життя якого обірвалось о 9.02-03 хв. 20 лютого 2014 року).
У річницю створення Музею Новітніх Героїв директор школи Н.І.Кондрашова та учитель історії Музика Н.І. підготували музейний урок «Світла пам'ять героям полеглим, честь і слава героям живим». Заступник директора Музею Новітніх Героїв Л.Є.Верещак намагалась донести старшокласникам, гостям школи життєву історію кожного Героя Небесної Сотні Львівщини, а заступник директора з навчально-виховної роботи Білинська-Слотило О.В. познайомила із героїзмом та самопожертвою учасника Революції Гідності, самбірчанином Володимиром Юричком, який після Майдану пішов добровольцем на Схід, де загинув у 2014 році. Батьки Героя Володимира Юричка п.Володимир та п. Лілія Юрички подарували шкільному музею особисті речі сина. Молитву до Бога за мир в Україні сповнив військовий капелан о.Богдан Побурчак. А учні Рудківської школи підготували поезію (Васильовська Ю., Корб'як І., вчитель Качмар І.М.; Бойчук Ю., Андрушко М., вчитель Лазоряк Г.Я.) та музичні композиції (вокальний колектив «Козачата», Дашкович Н. та Тимчишин М., музичні керівники Хоміцький І.І. та Музика Н.І.). Наші учні долучилися до проведення районного віче-реквієму Героїв Небесної Сотні.
Подвиг Героїв Небесної Сотні - неоціненний для України. Їхньою кров’ю омита нова держава. Нашим обов’язком є будувати ту державу, за яку вони загинули. Нашим обов’язком є пам’ятати їхній подвиг і дякувати Богу за тих сміливих і щирих людей, які були серед нас.
|
Організовуючий блог з підтримки методичної діяльності педагогів школи, координації колективних форм і методів роботи з підвищення педагогічної майстерності, розвиток творчого потенціалу педагогів, впровадження досягнень кращого педагогічного досвіду та освітніх технологій.
Сторінки
- Головна сторінка
- Науково-методична проблема
- Методичний кабінет
- Методична рада
- Методичний центр вчителів гуманітарного циклу
- Методичний центр вчителів природничо-математичного циклу
- Методичний центр вчителів початкових класів
- Нарада при заступнику директора з НВР
- Початкові класи - оновлення програм
- Інструкції щодо ведення журналів
- ДПА 2020
- Лабораторія педагогічних інновацій
- Закон України про освіту
- Атестація 2020
- Освітні реформи
- Учитель року-2020
- Методична діяльність ОТГ
- Інтегровані дні
- НУШ
- Державний стандарт
- Навчальна література
вівторок, 21 лютого 2017 р.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар